Results for: voluntaris



Voluntaris.cat Tarragona

La Federació Catalana de Voluntariat Social és la plataforma de referència del voluntariat social a Catalunya. Som una xarxa d’entitats sense ànim de lucre, i treballem pel foment, la promoció i el reconeixement del voluntariat social, al nostre país. El Voluntariat social a Catalunya es troba vinculat a les entitats perquè elles són les coneixedores de les causes, les expertes en cohesió i la garantia de transformació ciutadana.

3.35K
12
21
View Newsroom
Espai Social Tgn@Voluntaris.cat Tarragona
tarragona
AFANOC Tarragona@Voluntaris.cat Tarragona
AFANOC Tarragona
Espai Social Reus@Voluntaris.cat Tarragona
reus
Tècnica de voluntariat - Ass. La Muralla@Voluntaris.cat Tarragona
info
Tècnica de voluntariat - Formació i Treball Tgn@Voluntaris.cat Tarragona
mescoda
Presidenta Voluntariat Pius Hospital- Fun@Voluntaris.cat Tarragona
sbonet
Tècnica de comunicació - FCVS@Voluntaris.cat Tarragona
web
Voluntari - Ass. La Muntanyeta@Voluntaris.cat Tarragona
equip.comunicacio
Sonia Salvador @ Voluntaris.cat Tarragona
Sonia Salvador
Banc d'Aliments comarques Tarragona @ Voluntaris.cat Tarragona
Banc d'Aliments comarques Tarragona
Voluntariat Pius Hospital-Fundació Vilaniu @ Voluntaris.cat Tarragona
Voluntariat Pius Hospital-Fundació Vilaniu
Voluntariat Pius Hopital Fundació Vilaniu @ Voluntaris.cat Tarragona
Voluntariat Pius Hopital Fundació Vilaniu
Fundacio La Tutela @ Voluntaris.cat Tarragona
Fundacio La Tutela
Montse García Biosca @ Voluntaris.cat Tarragona
Montse García Biosca
Tècnica de voluntariat - Creu Roja Tarragona@Voluntaris.cat Tarragona
mapaca
This Web uses cookies to facilitate navegation and offer a better user experience. We do not gather personal data. If you continue using this Web here. OK